Informace o aktuálních akcích městské knihovny v PřerověDatum konání:
18.5.2018

 

Nezobrazují se Vám informace správně? Klikněte na na odkaz s webovou verzí.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Aktuální informace
a novinky z knihovny
č. 19/2018
 

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, které pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Tábor je určen pro registrované uživatele přerovské knihovny ve věku 8 – 11 let a  jeho kapacita je omezena maximálním počtem 20 účastníků. Takže neváhejte, rozhoduje pořadí podání přihlášky.

Další informace

 

Je vám nad 18 let? Jste komunikativní a stále dobře naladění? Bez knížky neuděláte ani krok? Pak hledáme právě vás!

Městská knihovna v Přerově ve spolupráci se společnostmi Teplo a. s.Technické služby města Přerova, s. r. o. po roce opět připravuje letní půjčovnu knih a časopisů na přerovském bazéně. Pro zabezpečení provozu naší „letní půjčovny“ hledáme pro období letních prázdnin (1. 7. - 31. 8. 2018) brigádníky z řad studentů ve věku nad 18 let.

Další informace

 

Městská knihovna v Přerově vyhlašuje u příležitosti stého výročí vzniku Československé republiky literární soutěž pro veřejnost s názvem „Stoletá republika v povídkách“.

Myslíte si, že máte literární talent a rádi byste ho prezentovali? Pak sepište povídku tematicky zasazenou do staletého období 1918-2018, zašlete nám ji a soutěžte o jednu z hodnotných knižních cen a její zveřejnění ve sborníku oceněných prací!

Další informace

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

ÚTERÝ
22
květen
Tvořivá dílna – čtenář chameleon

Holky, kluci, patříte mezi horlivé čtenáře? Stává se vám, že máte rozečtených i několik knížek najednou? Pak určitě z vlastní zkušenosti víte, že záložek do knih není nikdy dost! Proto neváhejte a přijďte si jednu vtipnou ve tvaru chameleona vyrobit k nám do tvořivé dílny! Veškerý potřebný materiál naleznete v knihovně.

Další informace

 

ČTVRTEK
24
květen
Doba jedová – a co s tím?

Rádi byste věděli, jak naše zdraví ovlivňují některé látky obsažené ve vodě a potravinách, vnější a vnitřní prostředí, v němž žijeme, nebo také způsoby našeho myšlení? V  tom případě navštivte volné pokračování předchozí březnové besedy s Pavlem Kavříkem, které bude tentokrát zaměřeno na praktické rady a možnosti řešení negativního působení těchto vlivů na lidský organismus.

Další informace

 

PONDĚLÍ
28
květen
Kulturní akademie knihovny - Olga Scheinpflugová

Květnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno Olze Scheinpflugové, která byla nejen vynikající herečkou, spisovatelkou a básnířkou, ale také osudovou ženou Karla Čapka. Připomeneme si, jak proběhlo seznámení plachého novináře s mladou začínající herečkou a přiblížíme si nejdůležitější okamžiky jejich někdy komplikovaného vztahu.

Další informace

 

Připomínáme všem našim uživatelům, že si mohou prostřednictvím svého čtenářského konta prodloužit své výpůjčky, a to přes naše internetové on-line katalogy Carmen nebo původní katalog LWWW. Mobilním uživatelům je k dispozici i náš mobilní SMARTkatalog. Vyhnete se tak zbytečným upomínkám za pozdě vrácené výpůjčky.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 Přerov
tel.: +420 581 334 068, +420 724 534 108
e-mail: sluzby@knihovnaprerov.cz
Facebook: KnihovnaPrerov, TeensClubPrerov
 
Informace jsou zasílány pouze na e-mailové kontakty sdělené uživatelem při jeho registraci ke službám knihovny. Pro odhlášení z odebírání informačních zpráv Městské knihovny v Přerově nás kontaktujte na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz. Do předmětu zprávy uveďte své čtenářské číslo a text "NEZASÍLAT INFORMACE". Zasílání těchto zpráv si můžete rovněž vypnout prostřednictvím svého uživatelského konta v on-line katalogu Carmen v sekci "Změna osobních údajů".

 


http://www.kr-olomoucky.cz/

 MAS MORAVSKÁ BRÁNA

 Mikroregion Pobečví 

KONTAKT

Obecní úřad LAZNÍČKY
Lazníčky 35
751 25 Veselíčko

Tel.: 581 033 033
Mobil: 774 072 076
Email: obec@laznicky.cz
Web: www.laznicky.cz

Úřední hodiny
Úterý: 8:00 – 12:00
         14:00 - 18:00
Pátek: 8:00 - 10:00

GPS: 49°32'40.552"N, 17°27'37.653"E

mapa >>

Kontakt ke stažení ve formátu PDF:

kontakty obce ke stažení.pdf

Sídlo obecního úřadu

obecni urad.jpg

Úvodní stránka

www.laznicky.cz

Názory občanů

Chcete se podělit o svůj názor s ostaními?
Chcete napsat svůj názor na dění v obci, na různé akce, na cokoliv, co se nás v Lazníčkách přímo dotýká? Napište nám a my váš názor zveřejníme. Zveřejňujeme výhradně názory psané slušnou formou a podepsané celým jménem pisatele.
Názory občanů najdete v samostatné sekci se stejným názvem.
Své názory pište na email mistostarosty:

mistostarosta@laznicky.cz

Napište starostce

Máte nějaké otázky na starostku nebo jí chcete sdělit svůj názor? Napište jí zde:

starostka@laznicky.cz

Stáhnout Adobe Reader

Program na čtení dokumentů ve formátu PDF si můžete stáhnout zde:

http://www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/

Návštěvnost stránek

118755