Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > 28.3.2023

28.3.2023Datum konání:
28.3.2023

V pátek 31. března bude na hřišti v Lazníčkách přistaven velkoobjemový kontejner na Bioodpad. Do tohoto kontejneru patří pouze květiny bez celofánu, tráva, plevel, drny se zeminou, košťály a celé rostliny, zbytky rostlin, listí, větve keřů i stromků, piliny, hobliny, kůra, štěpka, seno, sláma a vychladlý popel ze spalování dřeva.

Kontejner bude přistaven do 6. dubna. Prosím o dodržování pořádku okolo kontejneru.

Dále vám oznamujeme, že 29. dubna bude probíhat svoz nebezpečného odpadu a elektro odpadu. Elektroodpad bude možné ukládat do hasičárny v době sběru nebezpečného odpadu a to od 9:45 do 10:15 hodin. Co patří do nebezpečného odpadu naleznete na letáku k nebezpečnému odpadu na webových stránkách obce Lazníčky v záložce aktuality anebo na letáku umístěném na infoskříni u obchodu.

Od 12. do 15. května bude přistaven kontejner na domovní velkoobjemový odpad za zastávkou. Bližší informace k velkoobjemovému odpadu naleznete také na stránkách obce nebo na infoskříni u obchodu.

Zastupitelstvo obce Lazníčky vás srdečně zve na Veřejné setkání se zhotoviteli kanalizace, která proběhne 10. května od 18 hodin v kulturním sále obecního úřadu Lazníčky.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů